מה דעתנו על כינים? ותכשירי כינים?
פרטים עלינו

חברות התרופות גונבות את כספכם
והכינים יונקות את דם ילדכם!!

מה דעתנו על תכשירי כינים?

אוקי אז בואי נתאר את מקור הבעיה…

הבעיה עם ראש מגרד  – הילד חוזר מהגן או מבית הספר, מניח את התיק ומתיישב להכין שיעורים, אבל הוא מתקשה להתרכז במשימה ומוצא את עצמו מתגרד ללא הרף. בקרקפת, מאחורי האוזניים, בעורף. הגירוד לא מפסיק, והוא בעיקר נראה סובל.

הרגעים האלה הם בוודאי לא נעימים, בלשון המעטה, והרצון הראשון שלך כאימא הוא להבין מה הבעיה ואיך מטפלים בה. במבט אחד חטוף תוכלי בוודאי לזהות את הכינים המתרוצצות על ראשו, מה שמיד מעורר את השאלה המרכזית – תכשירי כינים, מסרק או שיש פתרון אחר?

 הגירוד הנגרם על ידי הכינים הוא ללא ספק מטריד – לא רק את הילד, אלא גם ההורים הצופים מהצד בתחושה מסוימת של חוסר אונים. סביר להניח שאחרי שהלחץ הראשוני יורד, יורד עמו גם החשש מפני סטיגמות שונות (כינים לא נדבקות לראש מסוים משום שהוא מלוכלך או משום שהילד מוזנח).

ומייד לאחר מכן מגיע הטעות הגדולה!! – בשלב הזה את ממהרת אל בית המרקחת הקרוב ורוכשת שורה ארוכה של תכשירי כינים, מסרק צפוף המיועד לניקוי הראש ועוד שלל פתרונות שמוצעים לך ומתיימרים לפתור את בעיית הכינים אחת ולתמיד. אלא שבזמן הטיפול עצמו, כשהילד מתמודד עם התכשירים שעליו להשאיר על ראשו דקות ארוכות לפני שיסורק במסרק שמבטיח בעיקר חוויה כואבת ולא נעימה, יש דבר נוסף שחשוב לזכור – כינים מפתחות חסינות!!

אז למה זה טעות?

במשך שנים רבות חשבנו שהכינים ייעלמו עם הזמן וזה פשוט לא קרה. למעשה, גם לאחר ניקוי יסודי של ראש הילד סביר להניח שכעבור כמה ימים או שבועות הוא חוזר הביתה כשהוא מתגרד. שוב. זאת משום שהכינים מפתחות חסינות לתכשירים השונים!!, כך שגם התכשיר החזק ביותר לא יבטיח לך הצלחה מושלמת!!. המשמעות היא שלחסינות הזו יש עוד מרוויחות גדולות, חוץ מהכינים עצמן, ואלו הן החברות שמוכרות תכשירי כנים ומטרתם היא רק שתמשיכו לרכוש את המוצר שלהם בכדי שהם ימשכו להרוויח עוד ועוד כסף!!

מאחר והפתרון שלהן איננו מושלם את, כאימא, פשוט תצטרכי לחזור שוב ולקנות את התכשירים פעם נוספת כדי לנסות ולנצח בקרב נוסף – אבל לא במלחמה עצמה. הרי כדי לנצח יריב קשה כל כך צריך הרבה יותר מאשר שמפו מיוחד ומסרק כינים. כפי שהתכשירים הללו התפתחו עם השנים גם הכינים עברו שינוי גדול מאוד. למעשה, הכינים לא רק שהן חסינות לתכשירים הללו, הן הפכו לסוג של מוטציה שאי אפשר לנצח באמצעות תכשירי כינים!

יש פתרון פשוט וקל יותר! –טיפול בכינים הוא היעד העיקרי של כל אימא באשר היא, וסביר להניח שגם היעד שלך. אם כן, חשוב להבין שהכלים הקיימים היום (וזמינים בכל בית מרקחת) הם לא בהכרח הכלים הטובים ביותר שיש, בעיקר משום שהם לא מבטיחים תוצאה מושלמת, ובטח שלא תוצאה לטווח הארוך. המכשיר המהפכני שלנו הוא למעשה הכלי המרכזי שעומד לרשותך היום, והוא מבטיח טיפול בכינים באופן יסודי ובעיקר – מהיר.

בטיפול אחד בלבד ניתן להשמיד את הכינים ואת ביצי הכינים בלי תכשירים ומסרקים. המרכז לטיפול בכינים מציע את הפתרון הנוח ביותר והפשוט ביותר גם עבור הילדים.

המרכז לטיפול בכינים – מפסיקים את הגירוד

לאחר שזיהית את הכינים על ראשו של הילד את בוודאי מחפשת טיפול פשוט, קצר ונוח, שיהיה נעים יותר לילד וגם יבטיח לך ראש שקט, במלוא מובן המילה.

הטיפול המוצע במרכז לטיפול בכינים הוא בדיוק התשובה בשבילך. המכשיר הרפואי של המרכז לטיפול בכינים פועל באישור ה-FDA, והוא לא כולל תכשירים או מכשירים שפולטים קרינה. בסוף הטיפול יהיה ראשו של הילד נקי מכינים ומביצי כינים, וזה בדיוק מה שאנחנו רוצים, לא?

הכינים מפתחים כיום חסינות לכל תכשיר אפשרי! אנו במרכז לטיפול בכינים יכולים לעשות לך ולילדיך חיים כלים ופשוט להוציא לכם את הכינים מהראש.

אחריות מלאה!

שנים שאנו מתעסקים עם כינים וניסינו הכל פשוט הכל! היום אנו יכולים לומר ללא ערף שהדרך שבחרנו לעצמנו להשמדת כינים היא הדרך הכי אידאלית ומושלמת שיש!

 כינים אצל ילדים ומבוגרים –
אחת הבעיות המרכזיות שאיתם מתמודדים כיום הורים רבים, היא בעיית הכינים. זוהי בעיה מרכזית וקשה עבור הורים שצופים מהצד ורואים את הילדים מתגרדים ללא הרף. זוהי בעיה קשה עוד יותר כאשר הילדים מדביקים את האחים הקטנים והגדולים, את החברים ובמקרים שונים גם את ההורים עצמם. חשוב לזכור שכינים אינן בוחרות בקפידה ראש של ילד זה או אחר, אלא הן עוברות לכל ראש שבא במגע עם ראש שעליו הן כבר ממוקמות. במקום מושבן החדש הן מטילות מאות ביצי כינים כך שבתוך שבוע מצטרפות כינים רבות לראשי הילדים והמבוגרים. המרכז לטיפול בכינים מציע כיום טיפול חדשני ומיוחד במינו כדי לפתור את הבעיות הללו וכדי להחזיר את החיים לשגרה, ללא גירוד וללא חשש מפני חזרת הכינים.

אז איך זה עובד? –
המרכז לטיפול בכינים מציע כיום טיפול ייחודי וחדשני שמספק מענה מושלם לבעיית הכינים. כאן תמצאו פתרון פשוט ומהיר הרבה יותר ותוכלו להיפרד מכל התכשירים ומסרקי הכינים שעולים הרבה מאוד כסף אבל מתקשים להבטיח תוצאה מושלמת. המכשיר הרפואי של המרכז לטיפול בכינים הוא מכשיר שאושר על ידי ה-FDA והוא בדיוק מה שאתם צריכים כדי לנקות את הראש מכינים ולמנוע את חזרתן. זהו תכשיר ידידותי לסביבה, שאינו פולט קרינה ובסופו יהיה הראש נקי לחלוטין. באחריות.

עכשיו גם אצלך בבית!
הטיפול הייחודי של המרכז לטיפול בכינים יכול להתבצע גם אצלך בבית, מה שהופך אותו לטיפול פשוט, נוח ואטרקטיבי עוד יותר. אין ספק שזוהי דרך מושלמת להיפרד מהכינים ומביצי הכנים, ובסוף הטיפול יהיה הראש נקי ונטול כינים. המרכז לטיפול בכינים הוא המענה לכל אימא אשר מיואשת משלל התכשירים היקרים שמוצעים בשוק ומחפשת דרך שגם תכאב לילד קצת פחות. זהו גם המענה המושלם לכל אימא שרוצה לחסוך את אי הנוחות של הילד, אי נוחות שמאפיינת את הטיפול הקלאסי והמוכר. בטיפול אחד בלבד במרכז לטיפול בכינים תגיעו בדיוק לתוצאה הרצויה ולראש הנקי והשקט שלו פיללתם.