מה שלא ידעתם על
טיפול בכינים

אחת הצרות הגדולות ביותר של הורים באשר הם, היא הופעתן של הכינים. הילד המתגרד ללא הרף ואתם כבר מוכנים לשרוף את הסדינים, לגלח את שיערה היפהפה של הילדה ולהחליט שעדיף לילדים חינוך ביתי הרחק מהילדים האחרים וראשיהם הנגועים בכינים. רגע לפני שזה קורה חשוב שתבינו מי הוא בדיוק אותו אויב שלפניו אתם מתמודדים, ולמה בעצם כל אותם התכשירים שאתם רוכשים לעיתים קרובות כל כך – פשוט נכשלים.

הכירו את האויב

יני ראש הן ללא ספק מכה של ממש, אבל בניגוד לאמונה הרווחת לפיה הן מזנקות מראש לראש בקלות רבה, בפועל המציאות שונה למדי. הכינה לא יכולה לזנק או להתעופף, אלא היא זקוקה למגע ישיר בין ראש נגוע לראש נקי כדי שתוכל להקים מחנה חדש.

המשמעות היא שהילדים שלכם נדבקים בגן ובבית הספר בעיקר משום שבגילאים הללו הם מבלים זמן רב במשחקים משותפים שבהם הקרבה גדולה יותר, מה שמאפשר לכינים לטייל בין הראשים. מרגע שהכינה מוצאת את הפינה המתאימה לה היא תזדקק לשבוע אחד בלבד כדי לבנות שושלת מפוארת שכוללת לא פחות מ-100 צאצאים.

העובדה הזו מוכיחה בעיקר עד כמה חשוב לטפל בכינים מוקדם ככל האפשר, לפני שראשו של הילד יהפוך למדגרה של ממש עבור הכינים.

שיטות טיפול בכינים – והסיבות לכשלונן

סביר להניח שגם אתם, לאחר שהבחנתם בראשו הנגוע של הילד, מיהרתם אל סניף הפארם הקרוב למקום מגוריכם. על המדף חיכו לכם כמה וכמה תכשירים, משחות ופתרונות "חדשניים". חלקם אף הביאו בעבר לתוצאה הרצויה, אבל לא מנעו את חזרתן של הכינים ולרוב דרשו טיפול חוזר.

לצורך טיפולים חוזרים ונשנים סביר אף להניח שנאלצתם לחזור אל החנות ולרכוש מוצרים אלה שוב. ושוב. אפשר להבין, אם כן, מדוע שיטות טיפול שונות, חדשות ומתקדמות ככל שהן אמורות להיות, אינן מצליחות להציע פתרון אמיתי, מהיר וחד-פעמי.

הבשורה הטובה היא שיש גם דרך אחרת. המכשיר החדשני לטיפול בכינים לא דורש עלויות חוזרות ונשנות, אלא הוא מאפשר לכם – ובעיקר לילדים שלכם – ליהנות מראש נקי, ללא גירודים וללא חוסר נוחות. טיפול בכינים שמתבצע ביסודיות, במקצועיות ובעיקר במטרה להילחם בכינה הטורדנית (שעשויה אף במצבים שונים להוות סכנה בריאותית של ממש) הוא טיפול שיבטיח שהצרה הזו תיעלם, ולא תחזור.